EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO 2022 – MIĘDZYNARODOWE WYDARZENIE W POLSKICH SZKOŁACH

30 września, wspólnie z kilkunastoma tysiącami szkół z całego świata świętowaliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego (ESSD). Nasza szkoła przystąpiła do programu po raz pierwszy. To wspaniała inicjatywa, która zachęca do wspólnej zabawy i promocji aktywności fizycznej.
W inicjatywie zorganizowanej w naszej szkole brali udział uczniowie klas drugich pod czujnym okiem p. Małgorzaty Brzezińskiej i p. Katarzyny Barciak. W tym dniu odbywały się zajęcia śródlekcyjne, oglądanie filmów z edukacją w ruchu, ćwiczenia gimnastyczne oraz gry i zabawy ruchowe na sali gimnastycznej i w terenie. Było dużo emocji, pozytywnej energii i świetnej zabawy.
Sami zobaczcie, jak dobrze się bawiliśmy!

Za nami sportowy piątek, czyli Europejski Dzień Sportu Szkolnego – zobaczcie jak w tym dniu bawiły się klasy drugie.

Kliknij i obejrzyj film.